Współpracuj z nami

Cieszymy się, że zaglądasz na tę stronę. Couple Away to kanał podróżniczy z domieszką lifestyle. Częste wyjazdy w przeszłości przerodziły się w pasję, a pasja stała się sposobem na życie. Prowadząc profil na Instagramie, kanał na YouTube czy pisząc artykuły na blog wkładamy w to mnóstwo pracy i serca. Mamy bardzo wysoko postawioną poprzeczkę co do jakości przekazywanych treści, co doceniają nasi odbiorcy i są bardzo zaangażowani w to co publikujemy.

Każdą współpracę traktujemy indywidualnie, nie podchodzimy do nich szablonowo, wkładamy dużo serca i zaangażowania. Chcemy by pokazywane treści były wartościowe, przede wszystkim klient, odbiorca i my byli zadowoleni


Możliwości współpracy

Post na instagramie i instastories to potężne narzędzia, z którymi się codziennie komunikujemy. 

Wszyscy jesteśmy wzrokowcami, a ładne profesjonalne fotografie jeszcze bardziej zwrócą na siebie oczy.

Lokowanie produktu w filmie to świetny sposób by w naturalny sposób pokazać produkt

Przyjedziemy do Ciebie i wystąpimy przed publicznością. Opowiemy o naszych podróżach czy poprowadzimy szkolenie.

Dogłębnie przetestujemy dany produkt i napiszemy na jego temat szczerą recenzję.

Statystyki instagram

Z naszymi odbiorcami jesteśmy w bliskim kontakcie, to nie są dla nas cyferki, których chcemy mieć jak najwięcej. Codziennie rozmawiamy przez sieć czy zdarza nam się z nimi spotkać w realnym świecie. Tutaj znajdziesz nasze ostatnie statystyki pochodzące z instagrama. Jeśli chcesz zobaczyć je aktualne napisz do nas,  wyślemy je w wiadomości. Naszymi odbiorcami są głównie kobiety (82%), ponad połowa z widzów jest w wieku 25-34) i mieszkają w głównych polskich miastach. Zaangażowanie w życie naszego profilu jest na poziomie 11%.

Liczba obserwujących

140k

Średni zasięg posta/reelsa

100k

Średni zasięg relacji

40k

Zaangażowanie

8%

Tygodniowa liczba wyświetleń

7 mln

Kontakt:
info@coupleaway.com

Zaufali nam