O nas

Nasze zdjęcie w podroży

Hej! Jesteśmy parą zakręconą na punkcie podróży. Chcemy inspirować do odkrywania świata, a przynajmniej postaramy się! Poza podróżami jesteśmy parą fizjoterapeutów poznaliśmy się jeszcze w czasach liceum (kiedy to było?!).

2010

Po raz pierwszy wyjechaliśmy razem za granicę, do pracy w Hiszpanii ??. Chyba wtedy zaczęła się nasza miłość do podróży i rozwijała się w kolejnych latach, w których zwiedzaliśmy przepiękne zakątki Europy.

2015

W 2015 roku podczas naszej podróży do Maroko zaręczyliśmy się na najpiękniejszej plaży na całym wybrzeżu ⛱. Już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy aby nasz ślub był tak samo wyjątkowy.

2017

Po raz pierwszy wyjechaliśmy na Dominikanę i zakochaliśmy po uszy. Tak bardzo, że postanowiliśmy wziąć ślub na rajskiej plaży.

2018

Na początku roku wzięliśmy ślub na Dominikanie, na jednej z karaibskich plaż w towarzystwie najbliższych. To był piękny dzień!

Nasza 8 miesięczna podróż po Azji

W tej podróży odwiedziliśmy najpiękniejsze miejsca w Azji. Doświadczyliśmy nowych kultur, widzieliśmy dziesiątki świątyń, zajadaliśmy się przepysznym curry i popijaliśmy wodę z kokosa na rajskich plażach.

Na Sri Lance po raz pierwszy w życiu widzieliśmy słonia ? i to w naturalnym środowisku. W Malezji spróbowaliśmy najlepszego street foodu, ? a na Borneo zbiliśmy piątkę z nosaczami ?. W Indonezji nauczyliśmy się nurkować z butlą ??‍♀️ i w Tajlandii kontynuowaliśmy nową umiejetność podziwiając piękna rafę ?. Podczas pobytu w Kambodży sprawdziliśmy gdzie pieprz rośnie ?, a w Wietnamie kupiliśmy motor, którym przejechaliśmy 4000km ?. Nazwaliśmy go Sajgonka i sprzedaliśmy w Laosie, gdzie widzieliśmy jeden z piękniejszych wodospadów w życiu ⛲️. W Birmie widzieliśmy niesamowite świątynie i ledwo uszliśmy z życiem w majowych upałach ?. Wpadliśmy z wizytą do nowoczesnych państw takich jak Singapur czy HongKong ?, ale szybko uciekliśmy na Filipiny gdzie czekały nas rajskie plaże ?. Na koniec zmieniliśmy zupełnie klimat i z dżungli przenieśliśmy się do Dubaju, gdzie widzieliśmy najwyższy budynek na świecie ?.

Justyna

Jest podróżnikiem, marzycielem w dodatku bardzo niecierpliwym. Chciałaby już wszędzie być i wszystko zwiedzić, a najlepiej w każdym miejscu pomieszkać. Jest świetnym organizatorem wyjazdów, a planowanie to jej żywioł. Już w liceum organizowała sezonowe wycieczki dla znajomych i rodziny. Marzy o zwiedzeniu Nowej Zelandii i Ameryki Południowej. Uwielbia majestatyczne widoki, a w każdym miejscu musi zaliczyć zachód słońca, bez tego ani rusz.

Paweł

Jest twardo stąpającym po ziemi facetem, nałogowo czyta, interesuje się fotografią i kolarstwem. Jako dzieciak zwiedzał dużo z rodzicami i był mocno związany ze sportem, dlatego te dwie pasje pozostały mu do dziś. Kocha góry i trochę mniej morze.
Gdy Justyna wpada w kolejny podróżniczy szał planowania, on ze spokojem podchodzi do każdego jej pomysłu i nadaje mu realny sens. Podczas podróży jest najlepszym kompanem i potrafi załatwić wszystko i wszędzie! Nie straszne mu spanie na stacji benzynowej na kartonie, by następnego dnia złapać stopa do Barcelony i w samym środku parku rozbić namiot. Poza tym, uwielbia nawiązywać znajomości w każdym zakątku świata.

codziennie możesz śledzić nas na Instagramie