Podróżuj bez znajomości języka z Vasco Translator M3

Świat skrywa setki tysięcy bajkowych miejsc, które swoim krajobrazem zachwycają nawet najbardziej wymagające osoby. Co więcej, ich zwiedzanie wcale nie pochłania grubych tysięcy, tak jak przedstawiają to biura podróży, lecz mogą być naprawdę niskobudżetowe. Jest jeden minus – samodzielne organizowanie wyjazdu wiąże się z koniecznością komunikacji z tubylcami. Czy to znaczy, że każdy obieżyświat musi znać kilkanaście języków, by bez problemu porozumiewać się w każdym miejscu? Na szczęście nie! Na swobodne porozumiewanie się w każdej części świata pozwoli Ci Vasco Translator m3.

Elektroniczny tłumacz Vasco pozwoli Ci na bezstresowe podróżowanie i porozumiewanie się w aż 70 językach! Dzięki niemu przełamiesz swoją barierę językową i bez obaw będziesz mógł odwiedzić każde miejsce na świecie.

Vasco Translator M3

Jak działa tłumacz elektroniczny Vasco Translator M3?

Zacznijmy od podstaw – jak właściwie działa to urządzenie?

Vasco Translator M3 to podręczny, elektroniczny tłumacz mowy, który jest następcą już bestsellerowego Vasco Mini 2. Co oferuje nowy i ulepszony tłumacz mowy?

Nielimitowany i darmowy internet w 200 krajach na całym świecie

Jeśli obietnice Vasco Electronics dotyczące ich najnowszego urządzenia brzmią dla Was nierealnie –bo jak jakiś plastik może Ci pomóc, jeśli zdecydujesz się na zwiedzanie Amazońskiej dżungli – to już Wam wszystko wyjaśniamy. Vasco Translator M3 wyposażony jest w kartę Sim, która zapewnia nielimitowany i darmowy internet w 200 krajach na zawsze! To znaczy, że będąc niemal wszędzie na całym świecie, choćby Twoja podróż miała odbyć się dopiero za kilkanaście lat, możesz użyć tłumacza mowy Vasco, żeby porozumiewać się w obcym kraju bez znajomości języków.

Karta SIM to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż elektroniczny tłumacz jest gotowy do użytku zaraz po jego włączeniu. Nie musisz szukać Wifi, czy włączać hotspotu w telefonie. Jednak warto pamiętać, że internet w Vasco Translator M3 jest dostępny wyłącznie do tłumaczeń języków. Nie możesz użyć Casco, żeby udostępnić hotspot do innych urządzeń.

Tłumaczenie rozmów na ponad 70 języków obcych

Niekwestionowaną cechą, która wyróżnia Vasco od konkurencyjnych produktów jest tłumaczenie rozmów na ponad 70 języków obcych. Umożliwia to swobodną komunikację niema na całym świecie, a dokładniej z 90% populacji ziemskiej!

Tłumacz zdjęć

Vasco Translator M3 posiada wbudowany Tłumacz Foto, który pozwala na zrozumienie tekstów w innych językach. Wystarczy, że z pomocą Vasco Translator wykonasz zdjęcie treści, a tłumacz w mgnieniu oka pomoże Ci zrozumieć obcojęzyczne rozkłady jazdy czy menu w restauracji. Jak to zrobi? Nałoży na wykonane zdjęcie treść w Twoim ojczystym języku!

Funkcja tłumacza rozmów telefonicznych

Vasco Translator M3 to jedyny dostępny na rynku tłumacz mowy, który pozwala na translację rozmów telefonicznych w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji TranslaCall bez problemu zamówisz taksówkę w Dubaju czy romantyczną kolację we Francji.

Multitalk z funkcją tłumaczenia 100 osób naraz!

Za pomocą tłumacza mowy Vasco możesz swobodnie porozumiewać się w środowisku wielokulturowym. Funkcja konferencyjna wsparta przez 6 silników tłumaczeniowych umożliwia wykonanie tłumaczeń nawet 100 osób naraz. Podczas swojej podróży możecie doskonale poznać nie tylko historie lokalsów, lecz także przyjezdnych, a dzięki Vasco Translator M3 umożliwicie im możliwość komunikacji w kilkudziesięciu językach naraz!

Tłumacz elektroniczny Vasco M3

Jak elektroniczny tłumacz mowy Vasco radzi sobie w terenie?

Wiele osób pyta nas, czy Vasco Translator rzeczywiście dobrze i dokładnie tłumaczy wypowiedziane przez nas zdania. Jeśli należysz do takich osób i martwisz się, czy jakość translacji języków obcych przez Vasco nie przysporzy Ci problemów w innym kraju, to możemy Cię uspokoić!

Tłumaczenia są bardzo precyzyjne, gdyż Vasco Translator M3 do ich przetworzenia używa aż 6 silników tłumaczeniowych. Każdy z tych silników lepiej radzi sobie z pewną grupą języków. W zalezności od tego, w jakim kraju będziesz, Vasco wybierze taki silnik, który najlepiej poradzi sobie z tłumaczeniem w danym języku. Co więcej, translator przetworzy translacje w około 0,5 sekundy!

Uważamy, że tłumaczenie języków przez Vasco Translator M3 jest naprawdę na wysokim poziomie. Dla nas ich wymowa brzmi jakby tekst był odczytywany przez Native Speaker’a.

Możesz więc być spokojny, że podczas tłumaczenia rozmówek z pewnością nie urazisz żadnego lokalnego, a w restauracji dostaniesz dokładnie to, co chciałeś zamówić. Z Vasco Translator M3 każdy obcokrajowiec będzie mógł bez problemu się z Tobą porozumieć, gdyż dokładność urządzenia wynosi aż 96%! Nie musisz się także martwić o słyszalność tłumacza mowy, gdyż jego głośnik 84 dB jest świetnie słyszalny nawet w gwarnych pubach.

Co nam się bardzo spodobało, skrypt wykonanych tłumaczeń możecie zapisać w formie tekstowej i wysłać je do siebie mailem! Teraz to nie tylko możecie podróżować bez znajomości języka, lecz nawet przeprowadzać profesjonalne wywiady w ponad 200 krajach na świecie!

Elektroniczny tłumacz Vasco M3
Tłumacz Vasco najnowszy

Tłumacz od Vasco Electronics nauczy Cię języków obcych!

Wiele osób sceptycznie ocenia translatory, gdyż, według nich, mogą one rozleniwiać w nauce języków obcych. Jednak elektroniczny tłumacz Vasco Translator M3 obala tę teorię!

Najnowsze urządzanie od Vasco Electronics ma wbudowaną aplikację do nauki języków. Autorska aplikacja zawiera zestaw fiszek, dzięki którym z łatwością nauczysz się podstawowych zwrotów niezbędnych w kraju, w którym aktualnie przebywasz.

Vasco Translator M3 spełnia funkcję nie tylko pomocnika, który umożliwi Ci podróże bez znajomości języka, lecz także nauczyciela, który pozwoli Ci szybko nauczyć się ponad 70 języków.
Kolory Vasco M3

Vasco Translator M3 – jak tłumacz mowy sprawdził się w praktyce?

Wiecie, że na naszym blogu i Instagramie polecamy wyłącznie te produkty, które sprawdziliśmy i które lubimy. Właśnie dlatego poniżej stworzyliśmy dla Was szczerą opinię dot. Vasco Translator M3.

 

Pierwszy raz tłumacz elektroniczny przydał nam się w Portugalii, gdy bezskutecznie próbowaliśmy zrozumieć rozkład jazdy. To był idealny czas na pierwsze testy Vasco! Skorzystaliśmy z funkcji Tłumacz Foto i już po kilku chwilach wiedzieliśmy, na jaki peron mamy się udać i o której odjeżdża na pociąg.

Pierwsze testy Vasco Translator M3 zapowiadały się więc obiecująco, a jak produkt poradził sobie w kolejnych etapach naszej podróży?

Wyprawa do Włoch z elektronicznym tłumaczem

Musimy przyznać, że podczas tego wyjazdu Vasco uratował nasz ukochany dom na kółkach. Dlaczego? Podczas podróży po Włoszech nasz Mentos zaczał wydawać dantejskie dźwięki, które, jak się później okazało, związane były z napędem busika.

Zadanie było nieproste – Vasco Translator M3 musiał wykonać bezbłędne tłumaczenie usterki, która zawierała słownictwo specjalistyczne dot. poszczególnych części zawieszenia. Sami wiecie, jak czasem takie tłumaczenia kończą się na pewnej popularnej platformie Na początku trochę niepewnie podeszliśmy do naprawy Mentosa, gdyż baliśmy się, czy tłumaczenie Vasco nie spowoduje, że wyjdziemy maluchem zamiast busem. Urządzenie jednak bezbłędnie poradziło sobie z fachową translacją nazw specjalistycznych, co tylko potwierdza jego 96% dokładność i umożliwiło uratowanie Mentosa.

Jeśli jesteście ciekawi całej historii z wyjazdu, to możecie ją podglądnąć na naszym filmie z wyjazdu:

Podróż z Vasco do Tokaju

Język węgierski nie należy do najłatwiejszych i nawet z kontekstu ciężko domyśleć się, o co chodzi. Na szczęście i tym razem produkt od Vasco Electronics poradził sobie wyśmienicie. Tłumaczenia mowy czy tekstu ze zdjęć były ekspresowe i bezbłędne.

Dzięki pomocy Vasco Translator M3 wszelkie opisy win, historie regionów czy menu w restauracji nie miały przed nami żadnych tajemnic.

tłumacz Vasco w podróży

Nasza szczera opinia o Vasco Translator M3

Elektroniczny tłumacz Vasco M3 jest w naszych rękach i testujemy go od ponad 6 miesięcy w różnych warunkach i w różnych państwach. Szczerze jesteśmy pozytywnie zaskoczeni jego działaniem i możliwościami. Jest bardzo łatwy  i szybki w obsłudze, dzięki czemu po prostu chce się go używać, bo nie sprawia kłopotów, jak inne translatory dostępne na rynku.

Dostępne tłumaczenia są bardzo, bardzo dokładne i bez problemów pozwalają na porozumiewanie się bez znajomości języka. Naszym zdaniem bardzo dużym plusem jest to, że Vasco Translator M3 wyposażony jest w kartę SIM z darmowym i nielimitowanym internetem (tylko do tłumaczeń).

Dzięki temu, że urządzenie jest cały czas aktualizowane działa naprawdę sprawnie i uważamy, że coraz lepiej tłumaczy.

Naszym zdaniem Vasco Translator M3 to świetna opcja dla osób, które nie znają obcych języków bądź mają opory w prowadzeniu rozmowy w innym języku niż ojczysty. Intuicyjna obsługa produktu pozwala na bezproblemowe używanie go nawet przez osoby starsze, a dostępne dodatkowe funkcje zdecydowanie mogą pomóc w przyjemnej nauce języka wszędzie, gdzie tylko będziecie chcieli. 
Tak przy okazji, VASCO ELECTRONICS to Polska firma z Krakowa prężnie działająca na europejskich i światowych rynkach.

Jeśli zainteresował Cię elektroniczny tłumacz, to możesz go teraz kupić w oficjalnym sklepie Vasco Electronics z 5% zniżką na kod „COUPLEAWAY5”. KUP VASCO TRANSLATOR M3

Poniżej vlog z Dolomitów gdzie przetestowaliśmy Vasco M3 w podróży. Mieliśmy kilka przygód z Mentosem i tłumacz bardzo nam pomógł!

Podobne wpisy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na skróty

Podziel się na:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
POPULARNE WPISY